Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha ebay-ről megvásárolt árut...

Ha ebay-ről megvásárolt árut szeretnék árulni, akkor hol/ hogyan intézzem az adót illetve a termék hány %-át képezi?

Figyelt kérdés
Évek óta rendelek magán személyektől, és véletlen rábukkantam az ebay-en ugyanarra az árura amit most rendeltem csak éppen harmad annyiért. Gondolom akitől én vásárlok, ő is valahogy így kereskedik, így rendeli meg külföldi oldalakról. Megfordul a fejemben, hogy nem lenne butaság kipróbálni, viszont ha belevágok legálisan szeretném csinálni.

2015. febr. 10. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvelőt, egyéni vállalkozóival érdemes, de ha Te megtaláltad , ő megtalálta, más is megtalálhatja nem? Ráadásul vállalkozói költségek nélkül, harmadáron.
2015. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Édesanyámnak van egy könyvelő barátnője, majd beszélek vele. :) Persze, bárki megtalálhatja, mégis sokan vásárolnak magán személyektől.

Szerintem egy próbát megér.

2015. febr. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!