Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Postakoltseg alanyi adomentesen?

Postakoltseg alanyi adomentesen?

Figyelt kérdés

Alanyi adomentes egyeni vallalkozo vagyok.. postan adom fel a termeket.. a postakoltseget rakell irni a szamlara..ha igen, akkor hogyan?

Koszonom


2014. nov. 4. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én tollal írnám. Bocsánat, a viccet félre téve, egyszerűen feltünteted hogy posta költség, az eleve mentes az adó alól, te is alanyi mentes vagy így lényegében egy külön soron feltünteted.


Egyébként nem szokták külön, mert jellemzően bépítik a termék árába. Ez attól függ hogyan szól a szerződés közted és a vásárló közt.


Vagy mire gondolsz egészen pontosan?

2014. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt :)

Gravirozok..es postan adom fel a termeket.. a termekemnek megvan a hirdetett fix ara..es ala szeretnem a postakoltseget irni.

Postakoltseget irok a termekhez..besorolasi szama gondolom nincsen.

Afa kulcsat kihuzom?! Mennyiseget is..mennyisegi egyseget is.. egyseg ara nincsen..erteke pedig amit fizettem erte a feladas soran..jol mondom?

2014. nov. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!