Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magánszemélytől utólagosan...

Magánszemélytől utólagosan kérhetnek Áfa megfizetést?

Figyelt kérdés
Két havi közös költség elmaradása miatt behajtó cég járt el az ügyünkben tavaly év végén, ennek díját kiszámlázták decemberben, ki is fizettük természetesen. Most látjuk az egyenlegközlőn, hogy májusban (!) szerepel egy összeg a közös költségen felül. Kérdésünkre azt a választ kaptuk a közös képviselőtől, hogy az az összeg biztos a tavalyi behajtási költséghez tartozó Áfa, és azért nem decemberben kellett kifizetni mert ezt a behajtó cég csak a tartozás kiegyenlítése után tudja kiszámlázni (gondolom a társasháznak). Nem egy hatalmas összegről van szó, természetesen ki is fizetem ha jogosan kérik, csak érdekelne, hogy valóban van ilyen, hogy utólagosan fizettetnek meg velem Áfa-t, úgy, hogy én magánszemély vagyok? Vagy ilyen csak követeléskezelés esetében fordulhat elő?
2014. okt. 14. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!