Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan fizeti ki egy átlagnál...

Hogyan fizeti ki egy átlagnál csak valamivel jobban élő ember az apeh 30-40, vagy több milliós büntetését?

Figyelt kérdés
Szomszédomat elvitte a mentő. Felesége mondta,hogy megbüntették őket. Nem éltek nagy lábon, egy szép ház (semmi extra, úgy 30 millió körüli) egy hiteles :) autó. Ennyiük volt. Bankban talán 3 milliót tiltottak le. Ki sem tudják fizetni a büntetést. Vegyesbolti kereskedő volt, 6 alkalmazottal.
2014. júl. 31. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Talán nem kellett volna "elfelejteni"adót fizetni az évek során, hanem rendesen, idöben adózni, akkor most nem lenne ilyen nagy hátraléka, meg nem kapott volna büntetést.


Az adócsalást büntetik, és akik azt hiszi, hogy meg tudja úszni, az így jár.

2014. júl. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy akarja. A NAV nem osztogat 30 millas buntetest a semmiert, a 6 alkalmazottbol valoszinuleg 7 nem volt bejelentve, meg gondolom a vegyesbolt se epp patyolattisztan mukodott. Ilyen a boksz, kerem, kockaztatott, nem nyert.
2014. júl. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

nem éltek nagy lábon? csak egy 30millás ház? ugyanmár, szegényeknek biztos az ingyenkonyhára kellett járniuk enni.


Azért a részleteket nem árultad el, hogy mi miatt büntették meg. Talán kiderülne, hogy mennyire átlagosak.

2014. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát gyerekek én részleteket nem tudok...azt láttam, ahogyan élnek. Egy 100nmes házért nem sok a 30 millió városon. De lehet,hogy csak 28 :)

Nem volt luxusautójuk, nem nyaraltak Balin...részleteket nem tudok, csak annyit,hogy az új pénztárgép bevezetése után derült ki, hogy eddig valamivel kevesebb volt a hivatalos bevétel (nem ütött be mindent) most pedig feltűnt,hogy több. Valami ilyesmiért csípték meg. Az alkalmazottak tisztán dolgoztak...már 6 családdal több kilátástalan. Mondjuk be vagyok reccsenve, mert én is vállalkozónál melózom.

2014. júl. 31. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!