Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi ez és honnan tudom beszerezni?

Mi ez és honnan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
Szóval kért tőlem a főnököm egy olyan papírt aminek az a neve hogy "Hatósági bizonyítvány szociális hozzájárulási adókedvezmény igénybevételéhez" esetleg tudnátok nekem ilyen bizonyítványról képet mellékelni hogy hogyan is néz ki, hátha esetleg van ilyenem csak nem tudok róla.. vagy ha nincs akkor ezt hogy tudom beszerezni!

2014. júl. 17. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az az igazolás lehet, amit a kezelő-orvostól lehet kérni, tartós egészség-károsodás esetén. Őneki van listája, melyek azok a betegségek, amely fennállása esetén ez az igazolás kiadható.
2014. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ez nem a tartós fogyatékosság. A navnál kell kérni az okirat kiadását, pályakezdő vagy?
2014. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


letöltöd, kitöltöd, bemész és kiadják az igazolást.

2014. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, pályakezdő vagyok!
2014. júl. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!