Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2014 nyarán dolgoztam diákmunk...

2014 nyarán dolgoztam diákmunkaként 2 hónapot a fürge diáknál. Postán küldtek nekem adóbevallást. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 17:18
 1/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
A jövőben dolgoztál? Ügyes!
2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013 :D basszus, bocsi :D
2014. febr. 2. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
kölcsönadhatnád az időgéped!
2014. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ráadásul diákmunkaként dolgoztál. Ez is figyelemre méltó! :D

De hogy ne csak trollkodjak: vidd be a Fürgésekhez, ők majd elintézik, neked nincs vele dolgod.

2014. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem adóbevallást küldtek neked, hanem egy igazolást a náluk szerzett tavalyi jövedelmedről. Ez alapján kell majd elkészítened az adóbevallásod és eljuttatnod a NAV-hoz május 20-ig.
2014. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. Ha máshol is dolgoztál onnan is fogsz kapni. Ez kell majd az adóbevallásodhoz, ez alapján kell kitöltened és feladni május 20-ig. Az igazolás mutatja meg mennyit kerestél és abból jól fizetted-e az adót és a többi járulékot.
2014. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!