Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Sopronban megbízható könyvelőr...

Zoldzivatar kérdése:

Sopronban megbízható könyvelőre/adótanácsadóra lenne szükségem. Kit ajánlanátok? Egyszerű, hétköznapi adótanácsadás, nem horribilis áron.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Könyvelők szakmai fóruma.

Ingyenesen regisztálsz, a rendszer ad korábban 250 pontot adott induláskor, hogy abból ha kérdést akarsz feltenni, mennyit ajánlasz fel a helyes válaszolónak.

Szóval felajánlasz akármennyi pontot, felteszed akár a szakmai jellegű kérdésedet, akár azt, hogy könyvelőt keresel Sopronban, vagy akár mind a kettőt. A kapott pontok futni fogják.


Jónéhány választ, jelentkezőt fog kapni a kérdésedre, az egész országból szinte minden településről vannak fenn könyvelők, adótanácsadók. Ők is itt beszélik meg egymás között, ha szakmai kérdésük, kételyük van.


Nyugodtan lépj be, én is köztük voltam valamikor, de ma már nem vagyok naprakész a jogszabályokban.

2013. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jún. 30. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!