Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi történik ha később vagy...

Mi történik ha később vagy egyáltalán nem fizetem be a kommunális adót?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az önkormányzat hatásköre behajtani rajtad. Hidd el meg is találják a módot, hogy ne ők jöjjenek ki ebből rosszul.

Kamatot is felszámolhatnak...

2013. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várnak pár évet , míg jó sok kamat összegyűlik , aztán ráterhelik a házadra .
2013. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez attól függ ki ül a székben. Ha valaki rendesen végzi a munkáját akkor elkezdenek felszólitgatni, majd küldenek foglalót.

Ha nem rendesen végzi a munkáját akkor évekig nem szolnak majd jön egy kamatos kamattal egy óriás számla, amikor az elözö intézö nyugdíjba ment és az új észre veszi, hogy már évek óta nem fizetted.


egyébként nem tudom miért fáj ez neked, mert ez a városé lesz. ebböl szedik össze az általad eldobált cigi csikket, üritik a köz szemeteseket, vágják a gazt az árkokban meg minden ilyet.

2013. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem cigizem, a gazt nem vágják, járdát nem csinálják, az utak sz@rok... Szóval nem tudom mire megy a pénz...

Amúgy csak az a helyzet, hogy jöt egy váratlan kiadásuk és nem igazán tudom most ezt az 5000ft-ot kigazdálkodni.

Azért csak nem fontosabb ezt befizetni, mint a rezsi számlákat, nem?

2013. márc. 16. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Mivel adó, ezért nem tudod megúszni. De ilyen esetben fáradj be az önkormányzathoz, és kérj haladékot.

De közvilágítás csak van felétek? Iskola, óvoda, orvosi rendelő, más önkormányzatilag fenntartott intézmény... Ilyenekre költik kommunális adót.

2013. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!