Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyit keres egy könyvelő...

Mennyit keres egy könyvelő aki több mint 20éve van szakmában,11-12cégnek könyvel, van saját vállakozása is, és tényleg nagyon jó benne? Képzettsége, csak érettségi!

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet könyvelő? És PM regisztráció hol marad? Ahoz kell a mérlegképes papír!
2009. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a cégek nagyságától függ. Anyum kb pont ilyen, van főállása, plusz vállalkozásban otthon könyvel kb 15 cégnek, de ezek közt 4 kft van. Csak érettségi nem lehet, kell a mérlegképes végzettség, plussz a pm regelés.
2009. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is kb ilyen vagyok, 18-20 céget, illetve egyéni vállalkozást könyvelek főállás mellett, regisztrált mérlegképes végzettséggel. Akkor még nem kellett főiskolai végzettség. Főállásban (vidéken)épphogy nettó 100-at, mellékállásban egyéni vállalkozóként is kb 100-150, de az az igazság nem számoltam sose hogy mennyi marad a zsebenben, sok a munka, az viszont igaz, hogy a számláimat ki tudom fizetni. Nem élünk valami fényűzően, de a gyerekemet tudtam taníttatni, igaz nem költségtérítéses egyetemen.

Más: érettségivel is lehet könyvelni évi nettó 10 milliós éves árbevételig. PM regisztráció nélkül. A lényeg, hogy folyamatosan képezze magát a könyvelő, és tudja hol kell utánanézni a dolgoknak.

2009. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!