Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudnék könyvelői gyakorlat...

Attillaa006 kérdése:

Hol tudnék könyvelői gyakorlatot szerezni?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem a tanfolyamot, nézegettem már könyvelői állásokat és mindenhol legalább 1 év gyakorlat/ tapasztalat szükséges
2013. jan. 17. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvelői asszisztensnek nem olyan szigorúak a feltételek. Bár kérdéses hogy az is megfelel-e. Sajnálatos hogy az iskola nem gondoskodik a gyakorlatról.
2013. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy olyan könyvelő irodát, ahonnét nem kérsz fizetést, nem kéred, hogy vegyenek fel (jelentsenek be) alkalmazottnak, csak engedjék meg, hogy odajárj, és tanulhass.

Nem lesz könnyű, talán egy kis protekcióval valaki vállalja.

Gondolj bele, amíg neked magyaráz, addig az ő munkája nem halad.

2013. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Mellettem időnként vannak tanulók. Sok kiesés, de imádom tanítani őket a szakma csínjára-bínjára. :) Igaz elvárom, hogy a legalja munkától kezdje. Ahogy anno én is.
2013. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!