Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha május 6-án lett elküldve...

Ha május 6-án lett elküldve az adóbevallásom interneten akkor kb mikor kapom meg a pénzt amit visszaigényeltem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hibátlan bevallás esetén 30 napon belül kell utalni. A bevallásban lévő számszaki vagy egyéb hibákról értesíteni szoktak. Azt méh tudni kell, hogy ha bármi olyan tartozásod van aminek beszedésében az APEH az illetékes, akkor nem utalnak.
2009. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se kaptam vissza a pénzem TB tartozás miatt,de kaptam egy végzést,de ez is kb 2hónapig tartott...

Ja és utána kiderült,h nincs is tartozásom csak ők b...tak el vmit.

2009. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irjál az illetékes APEH-hoz egy levelet, amiben a neved, cimed, adószámod, visszaigénylendő összeg, a feladás napja szerepel és kérdezzd meg, hogy mikor utalták a pénzt és hova,mert még a mai napig nem kaptad meg.

Le vannak maradva a feldolgozással és komoly késedelmi kamatot fizetnek, mert tényleg május 20 volt a határidő, attól számitva 30 nap június 20 is nagyon régen volt.

2009. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!