Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy átvezetési kérelmet...

Egy átvezetési kérelmet kellene kitöltenem és beküldenem az apeh felé. Nagyon nem értem. Hogy kell kitölteni?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen az alap rám vonatkozó adatokat kitöltöttem de még nem minden tiszta.Valaki tudna segíteni aki jártas benne? Írjon privátot. 1000 köszönet előre is! :)
2012. nov. 5. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz benne?
2012. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pl hogy a "D"-be mit írjak? Ahová át akarom vezetni a pénzt?

Ha igen akkor a számlavezető pénzforgalmiszolgáltató megnevezéséhez mit írjak?

2012. nov. 6. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A "D"-be akkor írsz, ha visszakéred a pénzt. Oda a saját bankszámlaszámod/postai címed írod.

Ha átvezettetni akarsz másik adónemre, akkor oda nem írsz semmit.

2012. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor gyakorlatilag nekem az első lapon az A-t és az F-et illetve az "1"-es nyomtatványon kell kitölteni végig a sort?Mármint az a,c,d,f-et,mert a többit magától tölti ki ugye ez a nyomtatvány kitöltő.
2012. nov. 6. 11:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mikor el akarom küldeni mindig kiírja,hogy Vagy a belföldi/külföldi számlaszámot vagy a postai utalási címet ki kell tölteni.Enélkül nem akar továbbengedni.
2012. nov. 6. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!