Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Körülbelül mennyit kereshet...

Körülbelül mennyit kereshet egy könyvelő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez függ a munkahelytől is, főnöktől, meg még sok mástól, de úgy körülbelülre kérdezem :)


Csak kíváncsiság...


Előre is köszi :)



2012. nov. 4. 19:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

szóval sem mondtam, hogy nem érdemli meg, nem kell felszívnod magad!

de nem 100ezret keresel akkor havonta.....

2012. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Te nem vagy normális előttem szóló... Nem, mi könyvelők tudod degeszre keressük magunkat, rajtunk egy fikarcnyi felelősség sincs, és 10 perc alatt összehányjuk egy cég bevallását.... DE


előtte x napig könyveljük, ha hasfájása van kezeljük, ha az adóhivatalba kell menni, akkor megyünk, ha uniós adószám kell tegnapra akkor azt is szerezzük, majd igénylünk eorit és vpid-t, de tegnapra mert kiment a finánc, és hiába mondtuk min öt éven át, hogy kell... és akkor még folytathatnám...


Ja igen.... És BMV-vel járok én személy szerint, de a legtöbb könyvelő ismerősöm is.... (lefordítom mielőtt jön a megmondtam.... BMV = busz metró villamos)


Elegem van már az ilyen irigy emberekből, és csak azt tudja mivel jár könyvelőnek lenni, aki vagy csinálja, vagy könyvelő mellett él, mert lassan már vele nem lehet, mert határidő határidőbe fut, és közben csináld az ügyvéd helyett ezt, de nézzél utána a HACCP-nek és akkor még nem soroltam fel mindent.... Számfejtsél bért, majd hozzák az anyagot, és kiderül valaki táppénzes volt, ja szólni kellett volna, én nem tudtam bocsi, sos ülj neki önrevizni, mert mire kiutaltatod a táppénzét egyenesben kell lennie.... És akkor még nem soroltam az "odaadtam neked hol a számla" című fejezetet, mikor két adóbevallási időszakkal később egyszerűen találtam egy számlát, jó még felkiálltással érkezik...


áááááááááááááááááááááááá

2012. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Az, amiből nekünk építkeznünk kell - főleg manapság - egy agyrém! Igazából nem is tudom, hogy miért csináljuk. Én 26 éve "űzöm", de mára már "hányok" tőle, pedig valamikor nagyon szerettem.

Végül minden rajtad csapódik le. Olyan dolgokat elvárnak tőlünk, amihez sokszor semmi közünk, de "egy jó könyvelő azt is tudja".

Nem is beszélve a naponta változó jogszabályokról. Egyszer elkezdtük összeszámolni, hogy mennyi törvénnyel, jogszabállyal kell tisztában lennünk, NAPRA KÉSZEN! Nem értünk a végére!

Én munkaügyet és tb-t is csinálok, pedig soha nem tanultam. A kényszer vitt rá - saját kútfőből -, mivel mindenkit kirúgtak "költségcsökkentés" címén. Természetesen "ingyen" csinálom, mert nincs senki, aki megtenné helyettem. Ezt sok vezető természetesnek veszi. Aztán jönnek a hülye kívánságaikkal, a visszamenőleges ügyintézésekkel, elfelejtenek szólni, hogy "eladták" a cégben lévő tulajdonukat, és még sorolhatnám... Tehát meg vagyunk becsülve:(

Egy sima bevallást én is "10 perc" alatt készítek el. De tudod, Te nem ezt fizeted meg, hanem azt, hogy tudom hogyan kell 10 perc alatt hibátlanul elkészíteni.

Évtizedekig ingyen csináltam (üsse kő: kaptam érte bonbonokat, van akitől szalonnát!), de a legtöbbtől még köszönömöt sem. Mára már megelégeltem, és kizárólag a családnak készítem el.

2012. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!