Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha van tartozás apeh felé,...

Ha van tartozás apeh felé, akkor is vissza kell utalniuk az adó visszatérítést?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van amikor az apeh az adó visszatérítésből rendezi a tartozásodat. legalábbis nálam ezt tették.
2012. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmmm... Akkor is, ha nincs jövedelem?
2012. jún. 7. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy fillért nem utal vissza, amíg valakinek tartozása van.

Te mit tennél, ha valaki régről tartozik neked, most viszont egy másik ügyletből kifolyólag te tartozol neki?

Te is azt mondanád, nem kapsz semmit, csökkentjük a te tartozásodat.

2012. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkanélküli lettem és van egy kis TB tartozásom, viszont szja-ból meg visszautalásom. Tegnap kaptam levelet a NAV-tól, hogy a tartozásomat összevezetik a visszautalással és csak a különbözetet utalják el. Szóval ők lerendezik a dolgot.
2012. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól jött volna nektek ez a pénz, de így legalább a tartozás nem nyomja a vállatokat.
2012. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha a tartozás vitatott, akkor lehet, hogy visszautal. Én évek óta vitatok egy késedelmi kamatot és minden évben szépen visszautalnak az egészségpénztáramba. Többnyire azért telefonos baszogatásra.
2012. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért! és ha részletben fizetve van a tartozás?
2014. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!