Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem kaptam meg a munkáltatói...

Bamnino kérdése:

Nem kaptam meg a munkáltatói igazolást?

Figyelt kérdés
Diákmunkán dolgoztam tavaly nyáron, és az adóbevallásomhoz kellene a bérlapom, azonban ezt még most sem kaptam meg. Hiába hívom őket már majd egy hónapja, hetente többször is, mindig azt a választ kapom, hogy "ma, maximunm holnap küldjük". A munkahelyemen vállalják, hogy megcsinálják az alkalmazottak adóbevallását, és már mindenki le is adta, rajtam kívül. Az lenne a kérdésem, hogy hova lehet ilyenkor panasszal fordulni, vagy végre tényleg meggyorsítani a bérlapom elküldését?

2012. márc. 6. 12:32
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha jól tudom, január 31-ig a munkaadó köteles kiadni a munkáltatói igazolást az adóbevalláshoz!
2012. márc. 6. 12:34
 2/3 anonim ***** válasza:

A pontos határidő február 15. Addig kell megkapnod minden igazolást, ami az adóbevallás kitöltéséhez kell.


Biztos, hogy be voltál jelentve?

2012. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Biztos. Fizetésre is ugyanígy heteket kellett mindig várnom, és nem csak nekem, a többi diáknak is.
2012. márc. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!