Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Még mindig 30 nap a határidő...

Még mindig 30 nap a határidő a visszaigényelhető szja kiutalásáig, vagy változott a korábbi évekhez képest?

Figyelt kérdés

Régebben ha jól emlékszem a kitöltési útmutatóban is írva volt, hogy visszaigényelhető összeg esetén az APEH (NAV) 30 napon belül kiutalja az összeget. Most erre volnatkozóan semmit nem találtam, ezért kérdezem.

Köszönöm szépen a válaszokat!



2012. febr. 24. 13:38
 1/5 anonim válasza:
én úgy tudom változott,április egytől kezdenek vele foglalkozni.én is várok vissza nem kevés pénzt!
2012. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
március 1-től indul az utalás. És a 30 nap maradt. Vagyis, ha február elején leadta valaki a bevallását, az március elején megkapja. De az is csak március elején kapja, aki már januárba leadta.
2012. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 27. 07:36
 4/5 Gergooe válasza:

Sziasztok!


Nekem a 30 nap kiszámolásával kapcsolatban is lenne kérdésem, ugyanis feb. 16-án lett postán feladva a bevallás, de a pénz a mai napig nem érkezett meg a számlára. Tehát a kérdés, hogy mikortól indul a 30 nap? Feladástól? Kézhezvételtől? A területileg illetékes hatóság kézhezvételétől?


Köszi!

2012. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha február 16-án feladtad, akkor azt a pénzt már meg kellett volna kapnod. Valószínűsítem, hogy valami gond van a bevallásoddal.

Egyébként a hatóság kézhezvételétől számítódik a 30 nap.

2012. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!