Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jogosult vagyok start kártyára?

Jogosult vagyok start kártyára?

Figyelt kérdés

A leírásban szerepel:

25 éves korig igényelhető, felsőfokú végzettség esetén 30 éves korig.

Én 26 éves vagyok, egyetemre járok, de még NINCS felsőfokú végzettségem, és passzív féléven voltam februártól.



www.szmm.gov.hu/download.php?ctag=download&docID=14648


2009. jún. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Esetleg akkor lehet kisírni, ha abszolvált vagy, de amíg tanulsz, addig nem fog járni! (Igaz, abszolvált esetén SEM igazán jár, mert törvény szerint a felsőfokú képesítés MEGLÉTE esetén jár!)
2009. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A következő félévben be szeretnék járni az egyetemre.

(de arra is kaptam passzív félévet)

2009. jún. 5. 20:37
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez szopatás?

A tanulókat nem támogatják?

akkor hagyjam abba az egyetemet, vagy pusztuljak éhen?

2009. jún. 5. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha kisebbségi lennél, akkor támogatnának, akkor is ha funkcionális analfabéta lennél. Ilyen világban élünk, sajnos!
2009. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A start kártya lényege hogy a tanulmányaidat befejezve az első munkahely megszerzése előtt kell igényelni és két évig a munkáltató kevesebbet fizet utánnad járulékot, és elvileg ezért könnyebben találsz munkát. Tehát ha befejezed az egyetemet utánna igényelheted, illetve középsuli után is igényelhetted volna 25 éves korig.
2009. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!