Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyesület technikai számát...

Egyesület technikai számát hol találom?

Figyelt kérdés

Diákegyesületi tag vagyok, és kéne tudnunk a technikai számunkat, hogy aki az adó 1%-át nekünk adná, az tudja, viszont nem tudjuk, hogy mi a technikai számunk?

Tudtod segíteni, ahol egy aktuális lista van ezekről? (olyat találtam amiben az egyházak vannak, de az nem jó, nekünk az egyesületek kéne)


Köszönöm előre is!


2012. febr. 21. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Adószám!

Hányszor kell még leírni? Amúgy régen rossza, ha nem tudod az egyesületed adószámát.

2012. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert az 1%-os formanyomtatvány papíron (amit az apeh minden adózónak kiküld) van hely a bankszámlaszámnak, és alatta: Technikai szám, és ki van hagyva 4 darab rublika számnak, meg egy kis hely szövegnek

És oda nem passzol az adószám

De köszönöm a választ!

2012. febr. 21. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Be tudnád szkennelni azt a papírt?

Mert én minden adózó vagyok, és nem kaptam ilyent.

2012. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Bizony, ilyen papírt még én sem láttam! :) Kíváncsi lennék rá.... Csatlakozva az előttem szólóhoz, az egyesületnél a rendelkezéshez az adószámra van szükséged, az pedig ilyen formátumú: xxxxxxxx-x-xx

Üdv.: W

2012. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!