Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megbüntethet az apeh? Beadtam...

Megbüntethet az apeh? Beadtam határidőre az adóbevallást, de a csekket másnap fizettük be, volt 3e ft befizetési kötelezettség.

Figyelt kérdés
Úgy jártunk hogy férjem elvitte és elfelejtette feladni a csekket, csak az adóbevallást adta fel. De ugye este hazahozta a csekket és feladtam én másnap amint tudtam!
2009. máj. 27. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok esély van rá, hogy ilyen filléres dolog miatt megdorgáljanak, különösen ilyenkor, amikor a legtöbb melójuk van. A csekkes befizetés beérkezésének is van némi rugalmassága. Elvileg késedelmi kamatot felszámolhatnának, illetve a dátum miatt EGY GÉP biztosan kidobná, hogy ejnyebejnye, de erre nagyon kevés az esély. 100 Ft alatt meg nem is foglalkoznak ezzel.
2009. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
63%
Egy nappal nem foglalkoznak, főleg ilyen kis összegnél.
2009. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!