Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért éri meg a mai világban...

Miért éri meg a mai világban vállalkozonak lenni?

Figyelt kérdés

Olyan sok a fizetnivaló.A járulékok.A bérletidij.Alkalmazott.Haldokolnaka a kisvélalkozok,

Miért?


2012. jan. 6. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt az önállóság miatt. Másrészt ha jól csinálod, akkor azért a vállalkozással elég jól lehet keresni.
2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viszont ami felépítesz az a tiéd. Sokkal jobb magadért melózni mint másért.
2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gabica44 válasza:
NEM ÉRI MEG!!! ÉS EGYRE JOBBAN MEGSZORÍTJÁK A VÁLLALKOZÓKAT!HA FIGYELED, MINDEGYIK BECSŐDÖL PÁR HÓNAP UTÁN! MÍG A TŐKE, AMIT BELE FEKTETETT,EL NEM FOGY ADDIG ÉLNEK A VÁLLALKOZÓK! PRÓBÁLNAK CSAK FENN MARADNI, DE AZ ÁLLAM ELŐBB, UTÓBB "MEGÖLI" ŐKET!!!
2012. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"NEM ÉRI MEG!!! ÉS EGYRE JOBBAN MEGSZORÍTJÁK A VÁLLALKOZÓKAT!HA FIGYELED, MINDEGYIK BECSŐDÖL PÁR HÓNAP UTÁN! MÍG A TŐKE, AMIT BELE FEKTETETT,EL NEM FOGY ADDIG ÉLNEK A VÁLLALKOZÓK! PRÓBÁLNAK CSAK FENN MARADNI, DE AZ ÁLLAM ELŐBB, UTÓBB "MEGÖLI" ŐKET!!!

"


Pedig megéri! Anyagi függetlenség, önállóság. Az hogy valakinek nem megy a szekér, arról nem a kormány tehet. Én mindegyik kormány alatt egyformán jól éltem és a válság kellős közepén is bőven van megrendelésem. A titok a jó üzleti és stratégiai érzék.

2012. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az alkalmazotti lét pont olyan bizonytalan. Ha valaki alkalmazott, akkor olyannak dolgozik, aki vállalkozik, tehát biztos, hogy van olyan vállalkozás, amelyik megéri.
2012. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nehéz az biztos,de általában ha nem megy valakinek a vállakozása az a vállakozó hibája inkább magukban nézhetnének emberek, hogy mi az oka!


Ha van jó ötleted szorgalmas vagy dolgozol becsületesen előbb utóbb meghozza az eredményt!!!

2012. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a sok károgóra!!!


Kockáztass, fektess be!! csak így megy,ha az egész életedben félsz mindentől csak vergődni fogsz és ki leszel szolgáltatva mindenkinek!!

2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj (ahogy az oldalon is látni lehet) ha vállalkozás szóba kerül, mindenkinek csak kisbolt, kocsma, bababizományi szintig jut el az agya.
2012. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ezen már én is gondolkodtam. De pl mit lehet vállalkozni egy kisvárosban, vagy egy faluban?

(Én BP-i vagyok, és menthetetlen alkalmazott.)

2012. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt van az internet, tele lehetőségekkel. Faluból egyértelműen nem helyhez kötött online vállalkozást érdemes indítani. Akkor már nem is köt az a párszáz ember, aki ott lakik, hiszen az egész országból, sőt akár az egész világról érkezhetnek megrendelések.

És persze olyannal érdemes foglalkozni, amihez az ember ért. Ez nyilván egyénenként eltérő, de láttam már tök jó ötleteket. Például egy varrónő rendelésre óvodai jeleket készít és online árulja. Ezt egyszerűen és olcsón el tudja postázni akárhova. Vagy egyre inkább dívik az online nyelvtanulás, nyelvtanároknak ez egy lehetőség. De még aki nem tud elszakadni az alkoholtól, az is indíthat italfutárt, bár az főleg nagyvárosi depóval működhet csak jól. A kedvencem pedig egy szappanwebshop, amennyire látom, nagyon megy nekik. Ők is postázzák a szappanokat. Vagy például nagy divat a falusi turizmus, egy szép kis faluban a régi lomok, szőttesek felhasználásával lehet csinálni vendégszobát, amiről szintén az interneten szerezhetnek tudomást a vendégek.

Rengeteg lehetőség van, csak ezeket fel kéne ismerni és ki kéne használni. Ma már szinte egyáltalán nem hátrány az, ha az ember egy kis faluban lakik. Amiket írtam, ezek azt hiszem, elég különböző példák, amik szemléltetik, hogy nem csak a programozók használhatják ki az internet adta lehetőségeket.

2012. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!