Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen címet kell írnom a...

Milyen címet kell írnom a borítékra, amelyikben az adóbevallásomat adom fel?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találom az APEH által kiküldött borítékot, ezért elkezdtem keresni a címet, de sehol nem találom, hogy pontosan hová is küldjem.

Találtam viszont egy ilyet: Adó-és Pénzügyi Ellenőrzési hivatal 1449 Budapest. Meg egy olyat, hogy APEH 1144 Bp., Gvadányi út 69.


2009. máj. 19. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:

Most meg ezt találtam: Apeh Közép-magyarországi Regionális Igazgatósága 1438. Bp. Pf 511


Nekem ez tűnik ismerősnek a kapott borítékról... ejj, hol is lehet?

2009. máj. 19. 14:18
 2/3 A kérdező kommentje:

Megvan a boríték, köszi a sok választ! :D

Ha netán másnak is probléma lenne, leírom, mi van rajta:

APEH (41) Budapest 1449, legalábbis, ami címzést illeti. Legalábbis annak, aki a környéken lakik.

2009. máj. 19. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek oda kell küldeni a bevallást ahová tartozik, tehát a lakhely határozza meg, amit az apeh honlapján meg lehet találni, csak el kell találni, hogy ki melyik régióba tartozik és oda küldeni. Pesten is van több cím, mert ott is "több" apeh van.
2009. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!