Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elektronikusan karom bevallani...

Linkoln kérdése:

Elektronikusan karom bevallani a devizatőzsdén szerzett jövedelmemet, melyik nyomtatvány kell nekem? Hanyas számú?

Figyelt kérdés
Nincs semmi egyéb jövedelmem, és kis pénzröl van szó, nemtudom ez jelente valamit cska szükiteni akartam a kört ha esetleg kell, vagy ez összetett.
2011. dec. 2. 21:22
 1/2 kakukkpisti válasza:
100%
Szerintem majd a 1153-as nyomtatványnak a nem tudni még hanyadik számú mellékletében tudod ezt bevallani. Egy hónap múlva (legkésőbb január végén) már többet fogsz tudni, ha fellépsz az ügyfélkapura, mert akkortájban már meg fognak jelenni az idei évre vonatkozó adóbevallási nyomtatványok. Bevallani pedig még bőven ráérsz.
2011. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaah értem, szóval még nemigazán vannak fenn a nyomtatványok, vagy legalábbis majd aktuálisabb lesz ha vége az évnek, ksözi erre nemis gondoltam, cska nemtaláltam a biztosan megfelelöt és gondoltam kitudakaolom mert még a végén kicsúszok.

Köszi a választ szép napot

2011. dec. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!