Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Február 25-én postáztam el az...

Február 25-én postáztam el az adobevallásomat és még mindig nem kaptam vissza a pénzemet. Lehet hogy nem is kapom meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlva adtad fel? Túl sok idő telt el, hogy se hiánypótlásra, se ellenőrzésre ne hívjanak be, és pénzt se kapj vissza. Ha javítani kell, arról is kellett volna kapnod levelet. Hívd fel a bevallási osztályt az APEH-nál. Megmondják hol tart a bevallásod feldolgozása. A lakcímkártya szerinti címen laksz? Megtalál a postás ha írnak? Más ötletem nincs.
2009. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ajánlva adtam fel, és a lakcímkártya szerinti lakcímen is lakok. Telefonáltam is már, de nem veszi fel senki.
2009. máj. 7. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van tartozásod valamelyik adónemben (pl. illeték vagy helyiadó) akkor nem utalhatják ki a visszaigényelt adót, csak ha majd rendezed a tartozást. Esetleg ezt is megérdeklődheted a folyószámla osztályon, de szerintem erről információt csak személyesen adnak, telefonon nem.
2009. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!