Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magántanítás után hogy kell...

Magántanítás után hogy kell adózni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől hallottam, hogy valamennyi bevételig nem kell adózni a magántanítás után. Lehetséges, hogy igaz ez? Mi lehet az az összeghatár és milyen törvény vonatkozik erre?

Ha mégsem igaz, akkor csak úgy tudnék legálisan tanítani, ha van vállalkozói igazolványom és számlát adok, v. van egyszerűbb módja is? Mint pl. az albérlet kiadás - ahhoz sem kell vállalkozói, mégis lehet legálisan, adózva csinálni.


Remélem van valakinek biztos infója ezekről.


2011. szept. 30. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha ismered azt, akit korrepetálni fogsz, akkor ne vacakolj ilyennel, mert nem éri meg órát tartani akkor. én elég sok órát adtam, de mindig ismerős által szereztem a diákjaimat, soha nem hirdettem. de olcsóbb voltam, mint egy "számlás" tanár, ezért adták egymásnak a számom....éljen a feketegazdaság :)
2011. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nehogy adózz már ennek a népnyúzó kormánynak! Én is feketézek évek óta, amivel csak tudok.
2011. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó: biztos a Kormánynak adózik? Nem lehet hogy utakat építenek, tanárok, tűzoltók, rendőrök fizetését állják belőle?
2011. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!