Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha valakinek több mint 300....

Ha valakinek több mint 300. 000 Ft adótartozása van, ami 2 éve esedékes, jelenleg munkanélküli, ha valahol munkát kap, tiltja az adóhatóság a fizetéséből? Vagy hogyan fogják behajtani?

Figyelt kérdés
Semmi nincs a nevén, pl. ingatlan, autó. De gondolom az APEH nem fog évtizedekig várni, míg behajtja.
2009. ápr. 21. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
természetesen ahogy jövedelemre tesz szert az illető, (gondolom te vagy) rögtön tiltanak. az a csoda, hogy a munkanélküliből nem fogtak még le semmit, hiszen az is jövedelemnek számít
2009. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy a munkanélküliből nem vonják már...amint kap munkát, vonni fogják, ez biztos. És ez így van helyén.
2009. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, de én is így gondolom, hogy ez így van rendjén.Csalódtam volna, ha az én adóforintjaim ilyenekre mennének el. Akiről szó van, él mint Marci hevesen, felelősség semmi, az adótartozás az ő hülyesége, viselje a következményeit.
2009. ápr. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!