Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2003 ban vettünk fel az...

2003 ban vettünk fel az OTP-től Ft alapú lakáshitelt. Mindenféle kedvezmény és szocpol nélkül. Jár adóvisszatérítés 5. év után is?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, csak akkor, ha igénybe vetted a szocpolt, mert akkor a gyerek után továbbra is jogosult vagy rá.

Amúgy sajnos nem...

2009. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszod!

De én azért kérdezem, mert én pont az ellenkezőjét tudom, hogy csak akkor lehet továbbra is igényelni, ha nem vettem igénybe szocpolt sem meg semmit! De hát nem tudom...

2009. ápr. 9. 07:52
 3/6 anonim válasza:
A kérdező tudja jól. Ha van olyan gyermek,aki után családi pótlékra vagy jogosult,de szocpolt nem vettél igénybe utána,akkor tovább jár.
2009. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak a szocpollal együtt felvett után jár, mert mi 2002-ben vettünk fel ugyanilyet, OTP-nél, de szocpol nélkül és nekünk már nem jár az adóvisszatérítés!
2009. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
utolsó komment: mikor ad 2-szer támogatást az állam? hidd el, úgy van,ahogy a kérdező írta és az előtted szóló.
2009. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most jöttem az OTP-ből! Azt mondták, hogy jár továbbra is, csak minden évben ki kell tölteni egy nyomtatványt, ezért külön be kell menni, nem küldik automatikusan, mint az első 5 év alatt!

Köszi mindenkinek a hozzászólását!

2009. ápr. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!