Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy lehet nyakoncsípni egy...

Hogy lehet nyakoncsípni egy olyan boltvezetőt, aki egyben a kasszás is, aki nem ad blokkot?

Figyelt kérdés

Tehát nem viszi be a pénztárgépbe az eladott terméket!

Ezzel jó nagy árrésre tesz szert és persze nem fizet adót!


2011. júl. 24. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nyakoncsípni?


Sehogy. Max felnyomni a NAV-nál, akik kijönnek, próbavásárolnak és jól megbüntetik.


De ez miért is lenne jó neked?

2011. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha most azt elmondom hogy miért jó nekem, az miért lenne jó neked?
2011. júl. 24. 10:31
 3/6 anonim válasza:
Gondolom haragszik rá valamiért.Én is haragszom sok bolti eladóra,főleg kisbolti eladókra.Kiszolgálják a kiskorúakat számukra még tiltott termékkel,hogy ők jól járjanak.Fújj.
2011. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bizony én is haragszom rá! Egyebek közt ezért is.. és a bunkó modoráért is!

Más boltba járnék ,de sajnos a közelben nincs más bolt

És ezt használják ki, hogy aki helyi annak nem adnak blokkot, persze betoppan egy idegen rögtön a használja a pénztárgépet.

2011. júl. 24. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
marha egyszerű, kérd a blokkot v. áfás számlát
2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogyasztóvédelemnek írsz (email is elég). Azok konkrétabban megmondják mit tehetsz. Ha beírsz a panmaszkönyvbe akkor biztos, hogy minden sz...t el akar adni neked vagy csak egyszerúen kiutál.


Azzal viszont nem értek egyet, hogy az adócsalás támogatni kell. A bolt lehet, hogy bezár, de mindíg lesz aki kinyissa. Ha csak nem a saját tulajdona ennek a boltosnak.

2011. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!