Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell-e adóznom jövedelem után...

Kell-e adóznom jövedelem után ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Államilag támogatott, nappali szakos egyetemi hallgató vagyok. Benne vagyok egy multi-level-marketing cégben ahol már jelentős szintet értem el, változó jövedelem, de többször előfordult már havi 100 ezer belőle.


Azt tudom a cégről hogy adókötelesek a nagyobb bevételek belőle, de inkább azoknál hallottam erről akik főállásban csinálják.


Ha pedig adóznom kell, milyen büntetést szabhatnak ki ha nem teszem, bankszámlát nyomon követik ha jól tudom, de az egyetemnek is van elég költsége -.-


A cég neve Lyoness, ha ez segítene.


2011. jún. 10. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell adózni, akár börtönbe is kerülhetsz ha lebuksz, ráadásul ez ellen a cég ellen nyomoznak ha jól rémlik.
2011. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!