Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyéni vállalkozóival dolgozni?

Egyéni vállalkozóival dolgozni?

Figyelt kérdés

milyen költségeket lehet levonni/leírni?!


Family Frostnál leszek eladó egyéni vállalkozóival, az előfizus telefonom számláját leírhatom költségként?


2011. máj. 28. 23:28
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ott túl sok lehetőséged nincs, gondolom tankolni nem te tankolsz, telefonszámlát leírhatod talán, de az is egy bonyolult dolog. Én annyira nem ajánlanám a vállalkozói kiváltását, nekem is ki volt váltva most 3-4 hónapipg, 90 000 forintos adótartozásom lett úgy, hogy az össz bevételem a 4 hónap alatt nem is volt annyi. pedig nagyon jó könyvelőm van, ha nem ő lett volna, akkor talán dupla ennyi lenne a tartozásom. na meg ugye a könyvelőt is neked kell fizetni, az adód meg minden egyebet, és hamar összegyűlik a sok tartozás. Én mégegyszer nem váltanám ki, max ha tudom, hogy havonta minimum 300 000Ft bevételem lesz.
2011. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!