Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Abevjava programmal kapcsolatb...

Abevjava programmal kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Tavaly is ezzel csináltam meg az adóbevallásomat, és nem volt zökkenőmentes, míg végre el tudtam indítani. Most is akadozik, ezt írja ki, amikor be akarom tölteni a nyomtatványt: "hibás vizuális elem a sablonban! Az előlap oldalon, típus=frame x=0 Y=0". Fogalmam sincs, mi nem jó, így meg se nyitja nyomtatványt, elkezdeni se tudom. Már újrainstalláltam, a java is rendben van, ötletem sincs...
2011. máj. 8. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Töltse le ujra az ÁNYK-t

[link]

2.) a nyomtatványból a legfrissebb verziót..

1053 Java WebStart - kattintson ide a telepítéshez

474605 byte, Verzió: 8.0, 2011.05.05.

[link] /bevallasok/1053.html


ujra kell próbálni.. mennie kell

2011. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen hihetetlen, én is pont ugyanígy csináltam, mégse működik!
2011. máj. 8. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott van az ANYK-ban a felső sorban az a gomb, hogy "frissítések elérhetők". Na, arra kell klikkelni, aztán az összes frissítést letölteni, utána meg bezárni és újraindítani a programot.
2011. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami nekem szükséges frissítés, az már megvolt, már többször ki-be léptem, letöröltem, újra letöltöttem, és semmi változás. Amikor meg akarom nyitni a nekem szükséges nyomtatványt, az egyik sort aláhúzva, más színnel jeleníti meg, mintha egy linkre mutatna, de nem vezet sehova. Biztos, hogy az a probléma.
2011. máj. 8. 22:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Na most a kb. huszadik újraletöltés után működik. Mindegyiknél ugyanúgy csináltam mindent, rejtély. Tavaly is dettó ugyanez volt...
2011. máj. 8. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!