Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SZJA bevallás az ABEV-ben...

SZJA bevallás az ABEV-ben kitöltve és kinyomtatva tényleg így néz ki?

Figyelt kérdés
Évek óta így csinálom, de ez most meglepett. Szépen elkészítettem, kinyomtattam, erre egy gagyi nyomtatványnak sem igazán nevezhető valami jött le! Jó így?
2011. ápr. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Innen nem látjuk, hogy neked mi jött le.
2011. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az összes nyomtatványból csak azokat a sorokat hozza le, amelyekbe adatot írtál. Végre eszükbe jutott, hogy mi a fenének kellene 30 oldalt kinyomtatnunk, ha csak 5-ben van adat!

2011. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2011. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem azt a táblázat jelleget nyomtatja, mint ami a nyomtatvány maga, hanem ahogy mondod, csak azokat a sorokat, amikben van adat. De akkor ezek szerint így jó. Köszönöm szépen!
2011. ápr. 26. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ellenőrizd le, hogy ami sorokat a gépedben kitöltöttél, mindazok a sorok megjelennek-e a nyomtatásban is. Persze ezen a téren nemigen szoktak tévedni, de az ördög nem alszik. Üdv.
2011. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!