Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 0853-as nyomtatványt honnan...

0853-as nyomtatványt honnan tudnék lementeni a netről?

Figyelt kérdés
mivel itthon nincsen nyomtatóm így a kitöltő program nem jó nekem,maga csak a forma nyomtatvány szeretném. A programból próbáltam elmenteni és úgy rátenni pendrájvra de nem lehet. Honnan tudnék nyomtatványt szerezni? (az apehon kívül) Internetes megoldás érdekelne. Esetleg ha valaki tudna nekem emailre küldeni, azt nagyon megkösszöném.
2009. febr. 18. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudok neked ilyet mondani, csak ha a kötelező dolgokat kitöltöd, akkor engedi elmenteni vagy kinyomtatni a nyomtatványt. Üreset szerintem nem találsz. Nyomtatvány meg csak az aphenál van.


De ha kitöltöd, akkor már le tudod menteni pendrive-ra a kész bevallást, én is így csinálom évek óta...


Bocs, de jobb nem jut eszembe.

2009. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze apeh-ot akartam írni...
2009. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!