Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell letölteni a...

Hogyan kell letölteni a 0853-as (szja bavallás) adatlapot?

Figyelt kérdés
Abev keretprogram megvan, tavaly is így "vallottam", de most egyszerűen nem megy a letöltés.
2009. febr. 2. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adóbevallási nyomtatványokat, az új, AbevJava keretprogrammal tudod letölteni. Először a keretprogram/abevjavas/, azután letöltöd a Java Web Start programot, és alatta a sugót is. Kövesd a telepítőablak utasítását, nyomni kell a tovább gombot, és jóváhagyni amit kér.

A bevallási nyomtatványokat könnyedén ki lehet üresen is nyomtatni. Belépsz az Abevjava-ba, adatokra kattintás, a lenyíló ablak majdnem a végén találsz olyat, hogy üres nyomtatványok kinyomtatása. Ja, igen majdnem megfeledkeztem, először telepíteni kell az Apeh honlapról a 0853-as nyomtatványt, és a sugóját.

Így bonyolultnak hallod, de menni fog. Sok sikert.doska

2009. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én már ott elakadok, h. legyen telepítve a Java Runtime Environment környezet
2009. febr. 3. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!