Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Online kaszinóban nyert...

Online kaszinóban nyert milliós összeg adóköteles?

Figyelt kérdés

Gondolom nyilván az, ha átutalom a számlámra, de hogyan kerüljem el az adózást?? nem akarom a felét leadózni...


tippek, ötletek, legális kiskapuk, módszerek?


2010. dec. 15. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
paypal számla? aztán onnan kis részletekben rárakod a saját bankszmláidra
2010. dec. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
ja és jogiforum.hu ;)
2010. dec. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Dugd el a párnádba. Hidd el, ma már ott a legbiztonságosabb--->Köszönjük magyar politika.
2010. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Elsőnél a pont. Kis részletekben ha hazamented, úgy nem túl feltűnő talán. Vagy nyiss bankszámlát valamelyik környező országban és kérd arra. Nekem angol bankszámlám van erre a célra, a kártyával itthon úgyanúgy ingyenes a vásárlás mint ott, a pénzkivétel sem túl vészes. Persze angol számla nyitásához sajna Angliába kell menni.
2010. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Kétszer is feltetted ide ezt a kérdést, így ez már alapból megsokszorozta a lebukásod esélyét. Gratula:)

Még jó hogy nem az Apeh weblapján kérdezősködsz.

Ha adót akarsz csalni, akkor legalább legyen annyi eszed, hogy kussolsz!

Tegyél fel még egy olyan kérdést ide, hogy - Hány Apeh dolgozó olvassa a fórumot?

2010. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
És hogy fog lebukni? Nevet nem írt...
2010. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Az nem is kell. Elég az IP címe, ami megvan a belépési adatok miatt.
2010. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én nem akarok adócsalni, csupán legális módszert keresek.
2010. dec. 15. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Jelenlegi szabályozás szerint az a legális, ha bevallod, és 30-40%-át leadózod. Sajnos nem várható, hogy a szerencsejáték törvény úgy módosul, hogy megúszd adómentesen. Ettől független - mivel a szerencsejátékból származó nyeremények idehaza adómentesek - én a helyedben az apránként hazautalom megoldást választanám, mert nehogy már amiatt kelljen adóznod, mert másik országban (virtuálisan másik ország) végeztél egy idehaza adómentes tevékenységet.
2010. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A törvények szerint, amelyik országban nyertél (cég székhely) a szerint adózol. Egyszer nyertem online kaparós sorsjegyen 10$, mivel amerikai székhelyű a cég akinél nyertem, így az amerikai törvényeknek megfelelően adóztatták meg a nyereményem és kiküldtek a címemre egy csekket 7$-ról. Elmentem a bankba, beváltottam és ennyi a story. Részletekben utalod, vagy kérsz egy csekket (talán lehet) amit beváltasz, és nem nyúlhatnak hozzá, mivel az az ország törvénye vonatkozik rá, ahonnan származik a nyeremény.
2014. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!