Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adózott eredmény elérheti...

Az adózott eredmény elérheti egy cég bevételének 30%-át? Adott egy cég, 1.3 milliárd ft évi bevétel, nemzeti cégtár: 300-500 mft adózott eredmény, 50 fővel. Nekem fura. MO adóparadicsom lenne?

Figyelt kérdés

#adózott eredmény #cég haszna #cég nyeresége #cég tiszta nyeresége #nemzeti cégtár valós adatok? #cég éves haszna mennyi lehet
ma 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne érhetné el?

Az eredménykimutatásában tételesen látszik, hogyan éri el.

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem annyira kirívó ez mint gondolod, simán vannak nagyobb százalékok is.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miert ne erhetné el? Az első évben amikor megcsináltam a cégem, nem voltam képben annyira, es hulye mod nem vettem ki belole a penzt, csak adtam magamnak 4 honap minimalbert. Ev vegen volt 15M ft bevetel, 1.5M berkoltseg, egy laptop felmilla, es 13M nyereseg.


Azota is voltak olyan projektek amiken siman volt 80% nyeresegem.

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!