Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol lehet arról olvasni, hogy...

Hol lehet arról olvasni, hogy biztosan mi számolható el egy cégben?

Figyelt kérdés

Sajnos mindenki mást mondd és már nem tudok ezen kiigazodni. Ha bemegyek a nav-ba ott meg tudják biztosra mondani vagy hol lehet erről olvasni?

Előre is köszi a választ.


júl. 22. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

csak ne reklámozd nekik, hogy így akarsz olcsósított drágaautót venni

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-ko..

júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csalni meg drága autót sem venni de ki van adva egy iroda a cégnek és nem tudom mi számolható el a cégben, mert valaki szerint még a wc papír is elszámolható valaki szerint meg csak a számítógépek telefonok ilyesmik. (informatikai cég irodával) Nem tudom mi után kérjünk céges számlát vagy ha rossz tétel után kérek céges számlát ami nem is elszámolható akkor mi lesz.
júl. 22. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden elszámolható, ami a vállalkozás működéséhez szükséges költség. Semmi nem számolható el, ami nem szükséges a vállalkozáshoz. Egyébként mi többiek, azért tartjuk a könyvelőt hogy az ilyen kérdéseket megválaszolja. Nektek miért nincs könyvelőtök?
júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy ti nem is vállalkozás vagytok, hanem próbálkozás?
júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3as köszi a választ. Van könyvelőnk csak egy előző könyvelő nagyon elcseszett nekünk valamit és nehezen bízok meg bárkiben azért kérdeztem, hogy van e erre hivatalos oldal.

4es remélem boldoggá tesz hogy beszóltál ma is valakinek.

júl. 22. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Igazad van, a gyakorikérdéseken unatkozó tiniktől sokkal profibb választ tudsz kapni, mint egy könyvelőtől, akinek az a szakmája ami a kérdésed tárgya.
júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon leegyszerűsítve itt tudod elolvasni az alapokat:

[link]

júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6os egy ilyen nagyon hozzáértő könyvelő már csinált nekünk egy akkora problémát hogy komolyan megkérdőjeleztem, hogy mi értelme is van egy könyvelőnek. Értelemszerűen nem hiszek el mindent itt sem, próbálok minden irányból utánajárni a dolgoknak.


7es köszi

júl. 22. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
A könyvelőnek van felelősségbiztosítása, hajtsd be azon a kárt, amit okozott
júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!