Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magam fizetem és elfogyott a...

Magam fizetem és elfogyott a postai úton való befizetői sárga csekkem ilyenkor mi a teendő automatikusan küldenek vagy nekem kell személyesen be mennem a navhoz ezt elintézni?

Figyelt kérdés
Válaszukat előre is köszönöm szépen
júl. 3. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Kérni kell vagy személyesen vagy online. De akár fizethetsz utalással vagy bankkártyával is.
júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NAV tájékoztató ->


A postai befizetéshez a következőképpen lehet sárga csekket igényelni:


a NAV Infóvonalán, a 3-as menüpont választásával (belföldről: 1819, külföldről: +36 (1) 461-1819 hívószám),


az Online Nyomtatványkitöltő Alkalmazásban (ONYA) az új nyomtatvány / bejelentés gombra kattintva, a kérelmek menüpontban elérhető és beküldhető a CSEKK elnevezésű kérelem,


a NAV honlapjáról letölthető CSEKK elnevezésű nyomtatványon (az Általános Nyomtatványkitöltő Keretprogrammal (ÁNYK) kitöltött nyomtatvány ügyfélkapus azonosítással is beküldhető a NAV-hoz, vagy kinyomtatva, papíralapon is el lehet juttatni az illetékes NAV-igazgatósághoz).

a NAV honlapjáról letölthető „Kérelem CSEKK kiadásához” elnevezésű nyomtatványon, amit papíralapon kell az illetékes NAV-igazgatóságra eljuttatni,


a NAV ügyfélszolgálatain, személyesen.

tegnapelőtt 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!