Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az erotikus webcam modellek...

Az erotikus webcam modellek Magyarországon milyen formában adóznak, ha havi szinten megkeresnek több millió forintot is?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Általányadozó szja pl
2022. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is az átalányadózás a népszerű. Egy pár van, aki kft-ben taozik, a többiek átalányadó.
2022. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

“ Általányadozó szja pl”

* általányadózó EV pl

2022. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én átalányadózós egyéni vállalkozó lennék. Céget semmi szín alatt nem csinálnék, háborús, ezáltal bizonytalan időket élünk, az ev-t bármikor lehet szüneteltetni, könnyen, gyorsan és ingyen meg lehet szüntetni, a társas vállalkozás megszüntetése pedig csomó idő és pénz, most vagyok épp egy ilyen közepén, örülök ha fél év alatt valahogy megszabadulok tőle.
2022. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen, csak tudod van, amikor nem opció már az ev.

Amúgy miért tart ilyen sokáig a cégmegszüntetésed? Egyszerűsített végelszámolás hipp-hopp megvan, nekem még egyik sem tartott tovább 3 hónapnál. És ingyenes az eljárás.

2022. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy el vagy te tévedve, ha azt hiszed, hogy ezek a szutykok havi több milliót keresnek. Max 1-2, de ahhoz már nagyon felkapottnak kell lenni.
2022. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk több ilyen ügyfél is van. Az átlag 100-800 között keres (bruttó). Egy pár van, aki olyan 1,5 körül keres. Illetve egy csaj, aki ennek a többszörösét. De a legtöbb az valóban messze van a milliós fizutól.
2022. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én még nem foglalkoztam ilyesmivel, de gondolkodom rajta… De eleve még sosem vállalkoztam, csak alkalmazottként dolgoztam.


Stripchaten van egy magyar csaj aki, nem kapcsolata ki az a funkciót, hogy meg lehessen nézni hogy az elmúlt 24 órában, illetve az elmúlt 30 napban ki volt a top 10 jattoló és hogy azok mennyit jattoltak.


Az elmúlt 30 napban a top 1. jattolója az 27.000 tokent jattolt neki, a top 10. pedig 400 tokent. A kettő között ugye még van 8 jattoló… A top 10 jatt együtt az 33.000 token.

Egy tokenért 0.05 dollárt kap, mínusz az adó… Tehát csak a top 10 jattolója jattolt neki 660.000 forintot egy hónap alatt… De minden hónapban hasonló ez az érték.


És nem 10 jattolója van, hanem feltehetően azért 100 felett van a jattolók száma, csak mindenki aki a hónapban 400 token alatt adott neki, az nem kerül fel a listára… Akik ilyen 200 tokent küldenek, azok elég sokan vannak, mert az a legkisebb token mennyiség ami vásárolható egyszerre.


Ezenkívül listába nem kerültek be azok, akik anonimre állították a profiljukat, amikor tippeltek.


Valamint lehet az oldalon privátban is jattolni és üzit küldeni mellé, illetve még videókat is lehet küldeni. Be lehet állítani egy célt, és az csak a privát jattokból, illetve videó vásárlásokból érkező token menyesétől növekszik, tehát a show alatt érkező nyilvános jattok (ez a havi 660 ezer + forintnyi) nem számítanak bele. Illetve az anonim emberek által küldött tokenek, amelyek az élő showra érkeznek, szintén nincsenek benne. Azok nem jelennek meg sehol nyilvánosan… A privát jatt az bele számít a célba, csak a modellen kívül nem látja más hogy ki küldte.


Ennek a modellnek pl. “fergeteges célja” az 999999 token, a maximum ami kijelölhető… 56% teljesült belőle, pedig pont egy éve tűzte ki a célt.

Az 27950 dollár, vagyis több mint 11 millió forint.


Vagyis a bruttója ennek a csajnak az minimum havi 1.6 millió forint, de ismétlem ebben csak a top 10 jattoló által adott token mennyiség van, illetve az anonim felhasználók nyilvános tippjei (ez így hülyén hangzik, de remélem érthető) egyáltalán nincs benne.


És ezen túl még fel is lehet iratkozni a csajra pénzért, havidíjért. 10, 20 vagy 50 euróért (Ez euróban van). Csomagtól függ, hogy mit kap érte a vásárló, de többnyire semmit. Meg lehet nézni olyan exluzív videókat, amelyek simán tokenért nem vásárolhatóak meg, de ezért ezek benne sincsenek a statisztikákban, pl. a fergeteges célba sem számítanak bele… Meg az 50 eurós megkapja a csak privát instáját, meg ilyen apróságok.

Az, hogy mennyien fizetnek elő rá a rajongói klub keretein belül, az nem ismert… De ha csak 10 ember is előfizet a legdrágább csomagra (mivel a privát videóin ilyen 27-28 like szokott lenni, valami ilyesmi lehet az arány, de nem kötelező likeolni), akkor az havi + 500 euró.

De ebből nem tudom, hogy 40,50,60 vagy esetleg 100 százalékot kap e a modell. (Utóbbi valószínűtlen)


Mindenesete a bruttó 2 millió tűnik a minimumnak amit megkeres ez a csaj csak ezen a platformon és akkor még ki teheti mindenhova az OF profilját is, amivel szintén keres.


És napi 2 órát élőzik átlagosan, kb. 2 éve van fent rendszeresen…


És akkor ezzel a statisztikával még sosem került be sem éves, sem havi toplistába sem… Tehát sosem volt ezen az oldalon a top 100-ban a kapott tokenek alapján… külföldiek közül sokan ennél sokkal többet keresnek.

Van egy román nő, eredetileg valami latina, aki elég elől szokott lenni a toplistákon és ilyen NAPI szinten behúz 30.000-100.000 közötti tokent. Mondom, egy token bruttó 0.05 dollárt jelent, ami amúgy 50%-os részesedés.

2022. nov. 8. 17:10
 9/13 A kérdező kommentje:

#7.


A párok azok statisztikákkal alátámasztva, jóval kevésbé sikeresek ezen az oldalon… Talán mert az alap oldal az a solo modellek oldala és külön gomb vezet a pártokhoz, ki tudja…

2022. nov. 8. 17:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak azokról az adatokról beszéltem, amit a saját szememmel látok.
2022. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!