Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Új katásként ipa bejelentés...

Rumi bátya kérdése:

Új katásként ipa bejelentés az önkormányzat felé hogyan?

Figyelt kérdés
Új katásként beadtam az onyk-n a nyilatkozatomat, hogy uj katás szeretnék lenni, viszont csak egy visszaigazolót kaptam a NAVtól, hogy átvették, feldolgozása megkezdődött, viszont a törzsadatban már benne van, hogy uj katás vagyok. Az önkormányzathoz be kell küldenem az ipa miatt egy bejelentést, viszont kérik a létesítő okirat számát. Ebev-en, mindenhol néztem de nem találom, nem küldtek a visszaigazolón kívül. Tudnátok nekem segíteni hol találom meg?

2022. szept. 18. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tudod, hogyan tünteted fel a számláidon, ugyanis ott is kötelező.
2022. szept. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sandol ***** válasza:

Szia!


Oda az okmányirodai nyilvántartási számodat írd be. EV-nél nincs létesítő okirat, max. az, amit alakuláskor a NAV visszaigazolásként ad,azon pedig a nyilvántartási számod van.

2022. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!