Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Érdemes 3-4 évvel “előre”...

Érdemes 3-4 évvel “előre” elvégezni az adótanácsadó képzést?

Figyelt kérdés

Jelenleg kontroller vagyok, ami csak részben kapcsolódik a számvitelhez, az adózáshoz pedig egyáltalán nem. Szeretem a jelenlegi munkámat, munkahelyemet, de idővel (mondjuk 3-4 éven belül) szeretnék váltani könyvelésre, adótanácsadásra.

Jelenleg elég sok szabadidőm van munka mellett, nincsenek túlórák, teljesen rugalmas a munkaidőm, stb., így most simán beleférne az időmbe, hogy elvégezzem az adótanácsadóit, viszont a fentiekből kiindulva nem tudnám egyelőre hasznosítani.

Szerintetek megéri ilyen értelemben “előre megcsinálni”, és később már csak felfrissíteni a tudást, vagy jobban járok vele, ha akkor kezdem el a tanfolyamot, amikor már fogom is használni az ott tanultakat?



2022. szept. 4. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előtte közvetlen több értelme van.
2022. szept. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!