Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ki az Adó hivatal felügyeleti...

Ki az Adó hivatal felügyeleti szerve?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a pénzügyminisztérium és a pénzügyminiszter
2008. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ úgyanis május óta ülnek az adó-visszatérítésemen és már 2szer voltam ben náluk ez ügyben.
2008. dec. 20. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom a PSZÁF-nak is van köze hozzá. APEH... Májusban beadtam az adóbevallásomat (utolsó napon). Viszont csak 3-4 nappal később fizettem be azt a párezer Ft-t, amivel elszámolták a bérszámfejtők. Erre december elején kapok tőlük 1 levelet, hogy a felajánlott 1-1%-omat nincs módjukban kiutalni, mert későn fizettem be a pénzt. Mindez 3 oldalon keresztül indokolva. Ilyen a sebességük. Ha meg pénzt kell visszaadniuk, na azt nem sietik el. De ha tartozol, és késel 1 napot...
2008. dec. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Előző vagyok. Amúgy ha jól tudom 30 napon belül kell visszafizetniük, ha visszajár. Szerintem ilyenkor minimum az, hogy kamatostul jár, de ebben nem vagyok biztos.
2008. dec. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
És csoda... de kamatot is fizetnek ha későn utalják vissza. Mi automatikusan kaptunk rá kamatot is. Igaz pár száz forintot, de küldték. Hallottam olyanról is aki pár ezret kapott. :)
2008. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én július óta várok vissza a MÁK-tól 12e Ft-ot..... :p
2008. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én pedig május óta 150ezret hogy kapják be!! :)
2008. dec. 22. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!