Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » APEH jövedelemigazolás FOLYÓ...

APEH jövedelemigazolás FOLYÓ ÉVRŐL? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szükségem lenne egy olyan igazolásra, hogy a nővéremnek nincs jövedelme, és a TB-t fizeti.

Ha jól értelmeztem ezt az apeh az előző évről adja ki, de nekem ezévről (2010 januártól) kellene.

Vagy jó lenne az utolsó hónapról is.

A neten sok helyen hivatkoznak rá, hogy "Folyó évi APEH jövedelemigazolás"-t kell leadni itt-ott-amott, de sehol nem derül ki, hogy hogyan kell azt igényelni?

Az APEH programja csak 2009-et akar engedni...

Segítsetek légyszíves! Köszi!


2010. szept. 20. 12:32
 1/5 anonim válasza:
személyesen be kell sétálni az APEH-ba és ott kiadják a folyó évit
2010. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez biztos?

Mert már kezdek elkeveredni...

Az APEH program nem enged 2010-et kitölteni...

Az APEH ügyfélszolgálat pedig maga sem tudja hogy mi van...

2010. szept. 20. 13:53
 3/5 anonim válasza:
aha, biztos, nekem az új munkahelyemre kellett, mert előtte munkanélkülin voltam, besétáltam, kivártam a gigahosszú sort, és kiadták
2010. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A folyó évről nem fog adni jövedelemigazolást, mert még nem szolgáltattak adatot a kifizetők az APEHnak, és adóbevallást sem lehetett még benyújtani erről az évről.

Ha a TBt magának fizeti, arról ad igazolást. A befizetett összegekről is, a nővéred APEH folyószámlája alapján.

2010. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát, az első kommentelő felspirázott, elmentem, végigállta a sort, és nem adtak...

Ahogy az utolsó kommentelő is írta...

Csak 2009-ről adtak de azzal nem érek semmit :-(((

Azért köszönöm, hogy próbáltatok segíteni :(

2010. szept. 20. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!