Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kezdő vállalkozó vagyok és...

Kezdő vállalkozó vagyok és nem tudom mikor merjek beruházni. Ha van annyi pénzem a cégből hogy megéljek belőle és melette marad még (nem hatalmas összeg) akkor ezt érdemes beruházni vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Arra gondolok ha év végén sok a bevétel akkor a,verzio kiveszem osztaléknak b,verzió beruházok.

Az érdekelne hogy ti mennyire mertek beruházni vagy mennyi összeget hagytok bent hogy ne legyen baj.

2021. nov. 2. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 évben csak a havi fizumat vettem ki, a bent hagyott pénz 90%a visszaforgatásra került, 10%a meg maradt vésztartaléknak.
2021. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh 90%-os beruházási arány nem semmi
2021. nov. 2. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt látod, hogy van növekedési potenciál a cégben, akkor érdemes beruházni. Ez a fejlődés útja.

Ha viszont úgy tűnik, hogy ez a tevékenység ennyit tud és nincs fejlődési lehetőség, akkor vedd ki a pénzt vagy keress más területet, ahol felépíthetsz egy másik lábat a jelenlegi mellé!

2021. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én annyit hagytam benn amennyit tudtam illetve ami kellett . De ez én vagyok és az én cégem volt ,a tiédet nem ismerem és én nem te vagyok
2021. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!