Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A könyvelőszakmánál nincs...

A könyvelőszakmánál nincs szemet jobban kikészítő munka?

Figyelt kérdés
Folyamat ég, nyilallik, feszít. Szemhéjszéli gyulladást is kaptam emiatt.
2021. aug. 1. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem neked valo ez. Napi 14 orat vagyok monitor elott, semmi de semmi bajom
2021. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Használsz valamit? Szemcseppet?

Soha nem fáj a szemed? Hihetetlen

2021. aug. 1. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha semmi baja. Van aki nem erre születik olyan mintha reszketo kezzel akarnal sebesz lenni. Nem vagytok kompatibilisek keress mas melot ha tusz
2021. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
varrónő sokkal rosszabb
2021. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is képernyő előtt ülök éjjel-nappal, semmi bajom, kollégákat se hallottam még panaszkodni. A derékfájás meg a kéz/kar problémák gyakoribbak inkább. Keress fel egy szemészt, hátha tud javasolni valamit.
2021. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már 20 éve ülök folyamatosan gép előtt, hazamegyek munkából és otthon is még leülök kicsit gépezni. Szerencsére semmi baja a szememnek.

Vehetsz védőszemüveget, ha ennyire érzékeny vagy, van külön számítógépes munkavégzésre!

2021. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!