Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Küldött nekem egy sárga...

Blintt kérdése:

Küldött nekem egy sárga borítékot a Deutschland rádió és azt írják hogy be kell fizetnem 215 eurót. Ezt biztos hogy nekem kéne befizetni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek!

Németországban lakom már lassan 2 éve, kicsit több mint egy éve hotelszobát bérelek.

A rádió adóról annyit tudok (persze nyugodtan javítsatok ki ha tévednék), hogy egy háztartásból egy cím alatt csak egy személynek kell fizetni. Na most ha ez igaz akkor az én esetemben nem a hotel tulajdonosának kéne ezt fizetnie?

Mert így most nekem kéne befizetnem az egész hotelnek a rádió adóját.

Nagyon hálás lennék ha valakinek privátba el tudnám küldeni a képet a levélről hogy szemügyre vegye, valami olyasmi is van benne hogy meg kell jelennem egy bizonyos időpontban az összes létező külföldi iratommal.


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


További szép napot!



2020. máj. 4. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
2020. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!