Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen papírt kell vinni a...

Milyen papírt kell vinni a Navhoz?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek intézni a bevallásomat, milyen papírokra lesz szükség? Vagy minden benne van a rendszerükbe?
2020. ápr. 28. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A munkáltató által kiadott M30as igazolás kell, illetve ha volt egyéb más bevétel, pl nyugdíjbiztosítás... Stb minden igazolás amit kaptál.
2020. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyeden vagyok, nem kaptam semmi papirt a munkáltatomtol :/
2020. ápr. 29. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyeden vagy akkor az egészségbiztosító küld igazolást erről (kivéve ha a cég a kifizetőhely)
2020. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, atnezem ujra a papirokat. És ha véletlenül nem találok ilyet? Akkor mi lesz? Úgy emlékszem hogy tavaly csak bementem a Navhoz és ott elfogadtam az ő tervezetüket, mást nem nagyon kértek, elvileg benne kéne lennie ennek a rendszerükben, vagy tévedek? Még a családi adókedvezményt akarom egyben visszaigényelni, ahhoz megvan a kitöltött papírom.
2020. ápr. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!