Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A legtöbb embernek miért...

A legtöbb embernek miért olyan fontos, hogy legyen a szálláson TV?

Figyelt kérdés

Mostanában sok ismerőssel beszélgettem, hogy ki hova megy nyaralni, milyen szempontok alapján választ szállást stb...

És a legtöbben az első kritériumok közt mondták, hogy legyen TV a szobában. Ezt én sosem értettem, hogy miért fontos ez egy nyaraláson?

Mi már voltunk olyan panzióban, ahol nem volt Tv, de nem is zavart, sőt ahol volt, ott sem használtuk soha, hiszen kb csak aludni jártunk a szállásra. Szerintem nem azért megy az ember nyaralni, hogy a szobában gubbasztva TV-t nézzen.

Nektek fontos szempont a Tv a nyaraláson? Ha igen, miért?



2018. jún. 7. 12:28
 1/9 anonim válasza:
68%

'Szép ez a Tokaj, tényleg szép, de siessünk, mert a végén még lemaradunk az Édes Életről!'

Elég szomorú, de az emberek többsége rá van függve a hulladék sorozatokra.

2018. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi is ritkán nézünk Tv-t nyaralás vagy kirándulás alatt.

Férjem imádja a focit, de ha nagy mecsset ugy is a hotel bárjában vagy egy kocsmában nézi/nézzük meg.

Mikor 2 hétre megyünk a gyerekekkel nagy hotelbe. Akkor is ritka, hogy a gyerekek beülnek a tv elé. De akkor kb 2 hét alatt 2-3x a vacsora elött tv-t néznek ha úgy jön, ki hogy több mint egy óra van még.

2018. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose néztem, hogy legyen a szobában TV, mert sose találkoztam még olyannal, ahol nem volt. Én TV-re alszom el, így nem bánom ha van. De ha nincs, akkor videót nézek a telefonomon és gond letudva.

Egyetlen egyszer történt meg Bibionéban, hogy a 14 napos nyaralás alatt kb a 10. napon besokalltam attól, hogy minden nap ugyanaz, kifekszünk reggel a medence partjára, este meg bejövünk, na akkor tartottam egy napot, amikor bent ültem a szobában és TV-t néztem.

2018. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem otthon sincs TV-m, 15 éve nem néztem, úgyhogy egyáltalán nem szempont. Ha van is a szálláson, akkor se kapcsoljuk be.
2018. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Mert otthon is azt nézi mindenki meló után.


El nem tudják képzelni sokan az életüket tv meg a sok ott fut hülyeség nélkül.


Nagynéném pl már azon rosszul van ha egy Barátok közt kimarad, tök szánalmas.

2018. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem érdekelt, ahol meg volt, ott szinte sosem néztük, igazából egyre emlékszem, mikorvegyszer egy este valahol külföldön azért néztük, hogy nem értve az ottani nyelvet anélkül végignézzük milyen műsorokat adnak ott, és elemezzük.


De amúgy 2005-ben volt utoljára TV-nk. Nem is értem ki nézi még manapság is, mikor neten 1 klikk bármit megnézni.

2018. jún. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem ez alapján választottam, bér őszintén szólva még nem is szálltam meg olyan helyen, ahol nem volt. Lefekvés előtt be szoktuk kapcsolni a tv-t, amolyan megszokásból, ki9csit kapcsolgatjuk, ha van valami, nézzük. Azt szoktam megnézni, hogy legyen saját fürdő, ha apartman, akkor saját minikonyha, de a tv-re még sosem szűrtem rá.
2018. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Számomra is érthetetlen dolog, itthon sem nézek tv-t. Való igaz, hogy ma már akármilyen filmet, híreket stb. megtalál az ember a neten, ráadásul ott akkor nézi meg, amikor akarja, reklám nélkül.

Szerintem is sokkal fontosabb, hogy pl a szállás tiszta és kulturált legyen, saját fürdővel, nyáron légkondival.

De egyik nyaralásunkkor pont hallottam, amikor a panzióban egy nő kiverte a hisztit a recepciósnak, hogy szobájukban nem működik a TV.... Hát komolyan mondom, ez legyen a legnagyobb problémája valakinek egy nyaraláson....

2018. jún. 11. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Spec én tévére alszom el, az Investigation discovery műsorait, sajna még nem találtam meg online, ahol bizony van reklám! :) Nyaraláson nem szempont, főleg mivel külföldön nem igen vannak számomra értékelhető magyar adók.
2018. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!