Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Debrecenben tudnátok olyan...

Debrecenben tudnátok olyan kollégiumokat mondani, ahol barátságos áron lehet vendégszobát kivenni egy személy részére 4-5 éjszakára?

Figyelt kérdés
őszi,téli időszakban

2015. szept. 16. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez elég drága. Ennyi pénzért már teljes hónapra is ki tudnék venni albérleti szobát. :D Pesten mindig találtam olyan kolit, ahol 2-3000 Ft-ért saját mosdós, hűtős vendégszoba volt. Debrecenben nincs ilyen?
2015. szept. 16. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez minket is érdekelne, de az a helyzet, hogy Debrecenben olcsó szállást találni szinte lehetetlen :-(
2015. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-3000 ft-ot írsz.

én rákattintottam a linkre, ahol 2400 ft jön be. erre azt írod, h ennyiért hónapra tudnál kivenni.

mi van?????

2015. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, utolsónak:

én is rákattintottam, de ha alaposan megnézed, akkor az a 3 ágyas szobára vonatkozik. Megnéztem a 2 ágyast, mert mi ketten mennénk és ott már 3.500 ft/fő jön ki, azaz egy éj 7.000 ft. Az egyágyas meg 5.400 ft.

2015. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ft/fő-vel számolnak mindenhol, ennél olcsóbb nem nagyon van.

minél több ágyas egy szoba, annál olcsóbbra jön ki a fejenkénti ár.

én 10 éve voltam kb. koliban, nyári szünetben, egy barátnőmmel, akkor is 3000 ft körüli összeget fizettünk.

és még csak igényes sem volt.


de az albérlet részt akkor sem értem, sem 7000-ért, sem 7000x5 = 35 ezerért nem veszel ki sehol albit ebben a városban.

Nem olyan rég volt "szerencsém" segíteni egy költöző rokonnak, mármint albit keresni segíteni.

60 ezer alatt semmi, de ezt úgy értsd, hogy SEMMI nincs. És ez a lepukkant, legrosszabb állapotú icipici panel. Ehhez jön még a rezsi, mert ebben ugye semmi nincs benne. És minimum 2, de lehet hogy 3 havi kauciót kérnek. Tehát alsó hangon legyen nálad készpénzben 200 ezer, ha Debrecenben ki akarsz venni egy lyukat.

Szerintem a 7000 ft/éjszaka 2 főre nem drága, legutóbb múlt hónapban egy dunántúli kempingben(!!!) 28 ezret fizettünk 3 éjszakáért, mindezt úgy, hogy én is a legolcsóbb lehetőséget kerestem.

Ennél olcsóbb nem volt, és a kemping nem egy luxusszálló, + aug. végén mentünk, ami már olcsóbb, mert nem főszezon.

2015. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyetem sgt-n van egy koli a honvéd és füredi út között, ami 3-4e.
2015. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!