Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Külföldre szeretnék utazni...

Valaki3x kérdése:

Külföldre szeretnék utazni (nyaralni Bulgáriába). - Hogy olcsóbb? Ha utazási irodán keresztül intézek mindent (foglalom le a szállást) vagy, ha én intézem a szállodán keresztül?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az utazási irodán keresztül, de aztán majd jönnek a megmondó emberek, akik megmondják, hogy ez nincs így. :)


De egyébként nem olyan bonyolult. Írsz az utazási irodának, hogy küldjenek ajánlatot. Aztán megnézed booking.com-on, hogy mennyit ajánl a szálloda. Hozzáadod az utiköltséget, és ennyi. Pikk pakk ki tudod számolni.


De egyébként a magadnak szervezés akkor szokta megérni, ha rugalmas vagy az időpontban és a helyben. Mert akkor azt foglalod le, ami éppen akkor majd valamikor le lesz akciózva. Úgy igen. De ha azt mondod hogy a szabid júli 20-28 között van, és bulgária napospart, 4 csillagos szálloda, a tenger mellett kell neked, akkor az utazási iroda lesz az olcsóbb.

2015. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmikép,sokkal jobban jársz ha magadnak szervezed,én így voltam kint tavaly,és megkeresed a legolcsóbb jegyeket, szállásoknál pl van az airbnb, vagy az agoda vagy a booking .com oldala, utazási irodák nagyon lehúzósak
2015. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sajátként!!! mi igy így megyünk idén is, repcsi megvan, szállás napokban véglegesítjük. :) 2 éve voltunk a reptéren, hogy érdeklődünk a jegy iránt, de megmondta frankon a nő, h interneten egyszerűbb, mert plusz 20e csak az, h náluk vesszük meg személyesen.... utazási iroda... köszi akkor majd magunknak elintézzük, sikerült is :)
2015. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi kétszer voltunk a Neckermannal, én nem tudom milyen lett volna magunk intézni, de szoktam nézegetni ajánlatokat és nem hiszem, hogy olcsóbb, én nem kutyulnék, hanem harmadszor is velük mennék. Mi kocsival mentünk és szinte végig én vezettem, az húzós, de ki lehet bírni. először júniusban voltunk négyen egy hetet (7 éjszaka) all inclusive ***, az volt 1000 euro, utána júliusban (az már főszezon ár) 9 éjszakát **** az 1550 körül.
2015. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!