Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van itt valaki aki vásárolt...

Van itt valaki aki vásárolt már szállás kupont a szállásguru weboldalról?

Figyelt kérdés
Észrevételek, tapasztalatok???
2015. jan. 4. 21:59
 1/1 anonim válasza:

Az én tapasztalatom nagyon negatív. Black Friday alkalmával vásároltam egy osztrák síszállás kupont. Mivel a szállásguru csak közvetít lényegében így a számla kiegyenlítése már a szálláshelynek történt, majd a foglalás után két héttel a szállás megkeresett, hogy nekem még vagy 40%-nyi felárat kell fizetnem. Ugyanis a szállás guru úgy adta el a kupont, hogy 2 felnőtt 2 gyerek, de a szálloda szerint csak a 2 felnőttet tartalmazza a kupon...


Így könnyű akciósan árulni bármit is...


Utólag persze az is kiderült, hogy olcsóbban jöttem volna ki, ha közvetlenül a szálloda honlapján keresztül foglalok...


Szóval elég szélhámos bandának tűnik nekem ez a szállásguru, ha valami megtetszik inkább keress rá a szálloda honlapjára, jobban jársz.


Barna

2017. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!